Pimenta Collection’s - Feyzan Mobilya Kuruluşudur

Kaliteli ürünler fonksiyonel ve uygun fiyatlarla müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Bu vesile ile alanında profesyonel tecrübe ve deneyime sahip satış personelimizle başlaması muhtemel olan ticaretimiz için sizlere şimdiden teşekkür ediyor ilerleyen günlerde nice başarılara imza atmayı temenni ediyoruz.

Feyzan Mobilya Pazarlama Nakliye TİC. LTD. ŞTİ olarak Kayseride kurulmuş olup Pimenta tescilli marka olarak mobilya, koltuk, kanepe, yatak, baza üretmektedir. Pimenta ailesi olarak amacımız sizlere vaktinde ve vaktinden önce ürün hizmete vermek hedeflerimizdendir. Sizlere kalite konfor ve daha iyi hizmet verebilmek adına 3.800 m²  kapalı 2.500 m² açık alanda toplam 6.300 m² alana sahip fabrikamızda hizmet vermekteyiz. (ARGE) yeni hammadde ve aksesuarları harmanlayıp Pimenta Mobilya’ya özgün tasarımlar hazırlayarak kendimize ait koltuk, kanepe, baza, yatak üretmekteyiz.

Dünya Standartlarında üretim yapan satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçlarını mutluluğunu ön planda tutan Pimenta Mobilya en ürünleri e yeni koleksiyonlarını tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir.

Pimenta Collection’s - Feyzan Mobilya Kuruluşudur
Copyright © 2017 Tüm hakları saklıdır.